Malý instagramový slovníček

  • Klára Pavelková
Instagramový slovníček

Všichni jsou už v Mexiku na Instáči, Buenos Dias já taky jdu. 🎵 ... Pro všechny instagramové nováčky i nenováčky máme malý přehledný slovníček základních pojmů. Někteří už možná znají, ale jiní ještě stále tápou, co že to ty bloggerky říkájí o biu? Ne, nemá to nic společného s potravinami ani s kosmetikou. Jedná se o popisek v instagramovém profilu ("bio" = biografie). Že jste to nevěděli? Nemusíte se stydět, záludných pojmů na Instagramu je mnoho a my vám ty nejpouživanější představíme. 😉

Pokračovat ve čtení

newsfeed Day 2018

Když se mi v prosinci zobrazila poprvé reklama na Newsfeed Day, tak jsem neváhala a okamžitě vstupenku objednala. Dokonce bych řekla, že moje vstupenka byla jedna z prvních prodaných :D. 

Poznámka Majky: Newsfeed je jediné české kvalitní médium, které se věnuje marketingu na sociálních sítích. A to opravdu prakticky.

Protože konference začínala hned ráno, musela jsem vstávat ve 3.30. Z toho jsem zase takovou radost neměla, ale stálo to za to. Naštěstí po celý den bylo připraveno dostatek kafe, takže spánkový deficit na mě padl až při cestě zpět. A tady máte mých 10 postřehů, které se usadily v mé hlavě. Neříkám, že jsem objevila nový vesmír, ale je dobré si spoustu věcí připomenout a zjistit, jak to dělají ostatní :).

Pokračovat ve čtení

instagram.com/weboo.eu

    No Internet Connection
    Notification