Malý instagramový slovníček

  • Klára Pavelková
Instagramový slovníček

Všichni jsou už v Mexiku na Instáči, Buenos Dias já taky jdu. 🎵 ... Pro všechny instagramové nováčky i nenováčky máme malý přehledný slovníček základních pojmů. Někteří už možná znají, ale jiní ještě stále tápou, co že to ty bloggerky říkájí o biu? Ne, nemá to nic společného s potravinami ani s kosmetikou. Jedná se o popisek v instagramovém profilu ("bio" = biografie). Že jste to nevěděli? Nemusíte se stydět, záludných pojmů na Instagramu je mnoho a my vám ty nejpouživanější představíme. 😉

Pokračovat ve čtení

newsfeed Day 2018

Když se mi v prosinci zobrazila poprvé reklama na Newsfeed Day, tak jsem neváhala a okamžitě vstupenku objednala. Dokonce bych řekla, že moje vstupenka byla jedna z prvních prodaných :D. 

Poznámka Majky: Newsfeed je jediné české kvalitní médium, které se věnuje marketingu na sociálních sítích. A to opravdu prakticky.

Protože konference začínala hned ráno, musela jsem vstávat ve 3.30. Z toho jsem zase takovou radost neměla, ale stálo to za to. Naštěstí po celý den bylo připraveno dostatek kafe, takže spánkový deficit na mě padl až při cestě zpět. A tady máte mých 10 postřehů, které se usadily v mé hlavě. Neříkám, že jsem objevila nový vesmír, ale je dobré si spoustu věcí připomenout a zjistit, jak to dělají ostatní :).

Pokračovat ve čtení

27b4275cdf67fac8ef7af010ec180724.jpg

Správa sociálních sítí může být jednoduchou náplní práci, ale zároveň tvrdým oříškem. Nebudeme se zabývat tím, jak nejúsporněji nastavit kampaň. Nás zajímá, jak ideálně komunikovat na sociálních sítích a to nejen při krizových situacích. Facebook či Twitter jsou totiž jedny z nejbližších kanálů, skrze které se dostává značka k zákazníkovi a naopak.

 

Pokračovat ve čtení

instagram.com/weboo.eu

    Copyright © 2018 | Created in Zlin by Weboo.eu | All rights reserved

    No Internet Connection
    Notification