Jak upravit cenu dopravy na Heurece

  • Petra Tabarová

Dnes si ukážeme, jak v Heurece upravit takovou triviální věc jako je cena dopravy, protože administrace Heureky může být poněkud matoucí a nezkušený uživatel se v ní lehce ztratí. Cena dopravy je jeden z rozhodujících faktorů, které berou nakupující v potaz při hledání určitého zboží na Heurece. 

Pokračovat ve čtení

SHOPCAMP: Objednávkou všechno začíná

  • Majka Greplová

V pátek 16. 9. jsme vyrazili na ShopCamp 2016, kde jsme otevírali program vedlejšího sálu přednáškou na téma poobjednávkového procesu. Pokud jste se nemohli zúčastnit, tak si můžete přednášku pustit ze záznamu na našem Facebooku >>> KLIK. A pokud se vám nechce koukat na roztřepané nepříliš kvalitní video, tak si můžete přečíst výcuc tady na blogu.

Pokračovat ve čtení

Jak na cenové srovnávače

  • Petra Tabarová
cenové srovnávače

Doba, kdy jste šli do kamenného obchodu a nechali se ukecat od prodavače, že u nich v obchodě nakoupíte nejlevněji, už má pomalu odzvoněno. Díky cenovým srovnávačům (zbožáky, zbožomaty, zbožové srovnávače) nastupuje nová éra nakupování. Majitelé e-shopů by měli zapracovat na tom, aby svůj e-shop propojili s těmito srovnávači, a sbírali zde recenze od spokojených zákazníků.

Pokračovat ve čtení

Nový formát XML feedu na Zboží.cz je v provozu

  • Petra Tabarová

Vlastníte e-shop a máte ho propojený se Zboží.cz? Pokud ne, tak byste to měli rychle napravit, protože vám uniká spousta obchodních příležitostí. Pokud již Zboží.cz používáte, tak zpozorněte — Zboží.cz totiž spustilo nový XML feed, který zjednoduší a vylepší implementaci e-shopů a položek do systému.

Pokračovat ve čtení

No Internet Connection
Notification