Trendy ve web designu pro rok 2020

  • Weboo
WEBOO_BLOG_clanek_trendy-ve-webdesignu.jpg

Není to tak dávno, co rok 2020 zaklepal na dveře. S novou dekádou přichází i spousta energie, která se promítá ve všech možných směrech, web design nevyjímaje. Ačkoli nedokážeme předpovědět, co vše se letos bude dít, můžeme už teď říct, jaké trendy ve web designu se budou v letošním roce objevovat.

Pokračovat ve čtení

5 největších přešlapů na eshopech z pohledu grafika

  • Pavlína Mikšíková
WEBOO_BLOG_5_nejvetsich_preslapu_na_eshopech_1.jpg

Občas se setkáme s e-shopy nebo weby, kde jsou do očí bijící chyby ze kterých se chce skoro brečet. Není ale jednoduché lidem vysvětlit, proč není jejich představa o jejich webu / e-shopu ta nejlepší... Je to přece váš web, že? To, že se vám některá část webu zdá zbytečná (nebo naopak) je běžné, ale někdy (často) to není úplně na místě. Proto si naše grafička Pavlína připravila článek, kde se dozvíte, přes jaké pravidla nejede vlak a na co určitě (ne)zapomenout.

Pokračovat ve čtení

5 nejlepších online editorů pro úpravu fotek

  • Majka Greplová
086218b2ac4369b7cefd2acbee0be8b1.jpg

Typická situace: potřebujete upravit snímek, ale nesnášíte milion aplikací, které vám zabírají pracovní plochu ve vašem počítači. Nebo jiná situace – nejste na svém počítači, a potřebujete vaši fotku vylepšit. Co teď? Máme pro vás několik tipů, jak vylepšit vaši fotku online, přímo v prohlížeči. Zároveň tyto aplikace efektivně šetří drahocenný čas J.

Pokračovat ve čtení

instagram.com/weboo.eu

    No Internet Connection
    Notification