Máte nudnou stránku na Facebooku? Poznámky jsou další šancí, jak to změnit!

  • Filip Bartoš

Text, text, obrázek, možná video, sem tam nějaký lajk. I takhle stále vypadají některé Facebook stránky určené k prezentaci firmy či produktu. Náš marketingový tým však nemá rád nudu a stále sleduje, co by se dalo změnit. A tak jsme se konečně dočkali i možnosti sdílet delší poznámky nejen na osobním profilu, ale také i u stránek.

 

Již před několika měsíci jsem ve Weboo blogu informoval u aktualizaci starých, nefunkčních a odporných poznámek u osobních profilů na Facebooku.

BLOG: Proměňte svůj Facebookový profil ve vlastní blog!

Jenže Facebook není příliš sdílný s novými funkcemi a k někomu se dostanou dříve a k někomu později. To stejné platí u přidání poznámek k Facebookové stránce. Nikdy žádné upozornění o možnosti přidání. Co s tím a kde to najít?

 

1) Otevřete si svojí FB stránku, najděte tlačítko Další a v něm klikněte na Spravovat karty

 

fb1

 

2) Poté co vyskočí okno s možnostmi klikněte na Přidat nebo odebrat karty

 

fb2

 

3) Objeví se nové stránka, který nabídne Přidat aplikace Poznámky - to potvrdíme klikem

 

fb3

 

4) Vrátíme se zpět na svou Facebook stránku a karta Poznámky je schovaná v Další

 

fb4

 

5) Po kliku máme možnost přidat první poznámku. Jak vyplnit poznámku a co vše do ní můžete dát si přečtěte v tomto NÁVODU

 

fb5

 

Nyní už víme, jak poznámku do své stránky přidat. Proč je to tak kouzelné a jak to oživí celou stránku? Podívejte se jak vypadá výsledek a odpovíte si sami.

 

fb6

 

Úplně nový příspěvek, který se odlišuje od ostatních, nechybí mu obrázek a dá se přímo sdílet, komentovat či lajkovat. Zkrátka během chvilky vytvoříte například firemní blog jakýkoliv jiný druh zajímavějšího obsahu.

 

Autor

Bc. Filip BARTOŠ

Filip je marketingový manažer s více než 5letou praxí. Je certifikovaným specialistou.
Filipovi klienti 
Filipovy reference

TOP sociální sítě články

No Internet Connection
Notification