Kam jít na SEO konferenci / školení v roce 2018

  • Filip Bartoš

Optimalizace pro vyhledávače není výjimkou a také zde platí, že je třeba se neustále vzdělávat a sledovat nové trendy. Poradíme vám, která z letošních akcí bude nejpřínosnější. A to rovnou z pohledu vaší zkušenosti.

Jaká je Vaše aktuální pozice?

 

 

Konference a školení pro SEO začátečníky 2018

V roce 2018 bohužel není naplánovaní žádná oficiální SEO konference, která by obsahově splňovala požadavky pro začínající online marketéry, kteří se teprve seznamují s problematikou optimalizace pro vyhledávače. Co s tím?

  • Získání zkušeností formou stáže

weboo pica

Ideální variantou pro SEO začátečníky je stáž v některé z digitálních agentur. Pro zájemce z okolí Zlína je aktuální příležitost v naší agentuře.

Více informací se dozvíte na webu http://weboo.academy

collabim logo blue

Máte rádi online výuku ve vlastní režii? Doporučujeme SEO Akademii od tvůrců nejznámějšího českého SEO nástroje, Collabimu.

Online kurzy najdete na webu Collabim akademie: https://www.collabim.cz/akademie/

Konference a školení pro juniorní a pokročilé SEO konzultanty 2018

Pro zkušenější "seaře", kteří už vedou své vlastní projekty v agenturách či na volné noze, je v letošním roce krásný výběr obsahově nabitých akcí.

  • SEO Restart

12f3b7699844db4297a3f302d2ad5d60

Volná diskuze či drink s největšími osobnostmi českého SEO? Odborné prezentace na konkrétní příklady? Výživný raut a kvalitní káva? To vše obsahuje SEO restart 2018. Program konference je prozatím nezveřejněný, ale můžeme dle minulého ročníku, na kterém jsme byli osobně přítomni, potvrdit, že tato akce patří mezi ty nejkvalitnější.

Aktuální informace sledujte na: https://www.seorestart.cz

  • Marketing Festival

Logo Marketing Festival

Tuto akci pro online marketéry není třeba představovat. V čem bude mít přínos pro pokročilé SEO konzultanty? V první řadě vždy bohatá přednáška od Filipa Podstavce, zakladatele a provozovatele Marketing Mineru. Mimo přítomnosti světových hvězd jsou lákadlem také celodenní workshopy. Minulý ročník bylo třešničkou například školení strategie linkbuildingu Zdeňka Dvořáka.

Letošní program bude pravděpodobně jiný, přesto doporučujeme sledovat aktuální info na: https://www.marketingfestival.cz

  • Shopcamp

hero logo

Shopcamp je cenově dostupná a přátelskou atmosférou protkaná konference zaměřená na provozovatele e-shopů. Minulý rok například nepřinesl žádnou přednášku zaměřenou vyloženě na SEO, přesto je důležitou akcí v kalendáři SEO konzultantů. Pokud vedete kampaně pro e-shopy, je třeba brát v potaz značné odlišnosti oproti optimalizaci poptávkových webů či jiných prezentací. Na Shopcampu získáte pohled do duše a problémů provozovatelů a mimo kontaktů získáte také více empatie, což vede k lepším výsledům optimalizace.

Program sledujte na: http://www.shopcamp.cz/

Konference a školení pro SEO specialisty 2018

Drtivá většina certifikovaných a zkušených SEO specialistů bude přítomna v hledišti či jako přednášející na výše zmíněném SEO Restartu. Dále se letos specialisté sejdou v Bystřici nad Pernštejnem.

  • SEOLoger naživo

logo color seologer

Na začátku května 2018 proběhne setkání členů skupiny SEOLoger včetně přednášek a workshopů. Detaily o akci naleznete na oficiálním webu: https://nazivo.seologer.cz/

Konference a školení pro interní marketingové zaměstnance firem 2018

Máte ve své firmě na starosti buď globálně marketing, nebo samostatně online marketing? Chcete se dozvědět, jak lépe pracovat na SEO ve vlastní firmě? Na rok 2018 prozatím není naplánované žádné veřejné školení specializované na SEO. Řešení pro Vás mají #agenti z Weboo.

  • Individuální SEO školení pro marketingové zaměstnance

weboo pica

 

V režii SEO specialistů Filipa Bartoše a Jiřího Maňáska pořádá Weboo ve vlastní školící místnosti individuální SEO školení.

Proč individuálně? Nevýhodou obecných školení je fakt, že informace nereflektují konkrétní problémy dané firmy. Agentura Weboo nabízí úvodní bezplatnou schůzku či konzultaci, při které doporučí, zda-li může být školení prospěšné pro zaměstnance a firmu, či nikoliv.

Zajímá vás, jak takové interní školení probíhá, jaký je výstup a proč by vám ho měl zaměstnavatel proplatit? Zavolejte na telefon 739 406 984 či napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Víte o nějaké super tajné SEO akci, která o sobě zatím nedala vědět? Nebo Vám v článku prostě nějaká akce chybí a víte o ní? Napište nám a rádi ji v článku zveřejníme!

Autor

Bc. Filip BARTOŠ

Filip je marketingový manažer s více než 5letou praxí. Je certifikovaným specialistou.
Filipovi klienti 
Filipovy reference

 

TOP SEO články

No Internet Connection
Notification