8 skvělých marketingových blogů, které pravděpodobně nesledujete (ale měli byste)

  • Michaela Brázdilová

V posledních letech se do popředí dostala řada marketingových blogů, které jsou plné užitečných informací. Díky promyšlenému obsahu, originálním nápadům a konzistentním plánům se tyto blogy staly populárními (alespoň v marketingovém odvětví). Tyto blogy si zaslouží uznání a čtenáře. Stále více lidí si na tyto blogy chodí na originální a kvalitní nápady z oblasti marketingu. Existuje spousta nových blogů, jejichž reputace se zdvihá neustále nahoru. Stačí pouze vědět, kde hledat.

Měli byste sledovat následující blogy, o nichž si komunita Inbound.org myslí, že by se jim mělo dostat více pozornosti. 

1) StoryNeedle

Užitečné články nabízí blog StoryNeedle, který se může pyšnit silnou obsahovou strategií. V příspěvcích autor používá staromódní styl psaní – vyprávění. Je bohatý příběh strukturovaný obsah? Je SEO irelevantní? Co má JavaScript společného s obsahovou strukturou? Michael Adwards vám na všechny tyto otázky odpoví. A nejen na ně.

storyneedle

2) VioletaNedkova

Blog VioletaNedkova má velmi zajímavý obsah. Věnuje se marketingovým nástrojům a podle slov autorky se bude brzy mluvit o tvůrčím procesu jako o marketingovém nástroji. Příspěvky jsou důvtipné a kreativní. Určitě stojí za zhlédnutí. 

violetanedkova

3) Jim Gray

Jedná se o minimalistický blog. Jim Gray má vtipný přístup k marketingu. Ale příspěvky jsou také informativně užitečné. 

jimgray

4) InterGeek

InterGeek má své vlastní názory na SEO a prezentuje rovněž užitečné tipy k blogování. 

intergeek

5) VERO

Na e-mail marketing je blog VERO specialista. Věnuje se tématům, jako například „Jak IKEA posílá super-cílené reklamní e-maily?“. E-mail marketing je úzce spjat s blogováním a sociálními médii. 

vero

6) RooJoom

Blog RooJoom se věnuje obsahovému marketingu. Články se dotýkají B2B marketingových strategií, PR, sociálních médií a dalších. Vždy však v souvislosti s obsahem. Na konci každého dne RooJoom vydá nějaké vyprávění a příběh. RooJoom dává něco užitečného a zajímavého. 

roojoom

7) The Oktopost Blog

Chcete-li vědět něco o marketingu na sociálních sítích, Oktopost vám tyto informace poskytne. Pokud jste v sociálních  médiích ztraceni, tento blog je ideálním tutoriálem. Začnete se díky článkům orientovat v sociální sféře. Nabízí se vám nové pohledy a rady. Je dobré sledovat tento blog také na Twitteru – @Oktopost

oktopost

8) RADIUS

Pokud vaše otázky v marketingu začínají slovíčkem „proč“, odpovědi dostanete na blogu RADIUS. Zaměřuje se na B2B marketing, inteligentní kampaně, marketingové technologie a další. 

radius

Zdroj: HubSpot

No Internet Connection
Notification