Fakt NEpovedený CopyCampH1

  • Filip Bartoš

Kino či divadlo Dlabačov, to bylo útočištěm letošního CopyCampu, který uspořádali borci a borky z HáJedničky. Nebylo to vyloženě o tom, jak se ze dne na den stát profi copywriterem, ale marketingový tým Weboo ve složení Majka, Míša, Petra a Filip se přijel do Prahy "nakopat" novinkami ze světa online marketingu. A jaké to bylo? Jedním slovem NEpovedené!

 

Jelikože jsme až na druhé koleji, tak nebudu přepisovat, co všechno nepovedeného přednášeli Pavel Ungr, Janek Rubeš, Luboš Květ a jiná esa. To si můžete přečíst v reportu Pavla Tlapáka. Nebo stačí naťukat do jakékoliv sítě hashtag #copycamph1, a je to.

Já vám radši řeknu, co se fakt NEpovedlo! Protože tajemného hejtu není v internetových vodách nikdy dost!

 

1. Intro

Normálně někam přijdeš, půhodiny hledáš v mailu vstupenku, která se ti nechce načíst na zpomalených datech a nervózni lidi za tebou už netrpělivě stepují. Tady jsme přišli, ohlásili jméno a v mžiku sekundy se z nás stal ověšený vánoční stromek. Dárková taška s propiskou, diář, placka "I Love Copy", voucher se slevou na kurz, a k tomu nové číslo magazínu Reportér. No do pekla, taková "customer care nálož" hned z kraje?! To se fakt NEpovedlo - kdyby se to povedlo, odcházíme v klidu, takto jsme odcházeli se slzami v očích!

vysačka CopyCamp

 

2. Flow a délka přednášek

Postupné krmení těmi správnými lidmi, tak akorátní čas přednášejícího a pauzy, když se ti "zrovna chtělo". Už jsme si chtěli zahejtovat, že máme hlad, že jsme unavení, nebo že to nebavilo, ale zase nic! Vše pečlivě naplánované a žádné bláznění. To se fakt NEpovedlo - kdyby se to povedlo, odcházíme v klidu, takto jsme odcházeli se slzami v očích!

 

3. Něco do "břůška"

Řízky v chlebu s okurkem od maminky s sebou plnily tentokrát úlohu saní v létě. Po celý den free kafe a čaj včetně vody, jakože OK. Obídek ve stylu milion chuťově vymazlených baget, kterých bylo tolik, že by je nesnědl ani Pavel Novotný, hmm. A k tomu odpolední siesta se světlými i tmavými muffinkami + pocukrovanými koláčky? Proč?! Jak se u nás říká, nejen "duša byla v péří", ale "aj břůško si přišlo na své". To se fakt NEpovedlo - kdyby se to povedlo, odcházíme v klidu, takto jsme odcházeli se slzami v očích!

Bageterie Boulevard

Foto: FB CopyCamp

4. Interaktivita

Chvilku nás teda zadek ze sezení bolel, ale i na to měli organizátoři řešení. 2 free workshopy na téma "improvizace" a "krizová komunikace" oživily přednáškový blok. Soutěž o nejoblíbenější tweet pak zaměstnala téměř každého v sálu, a třešničkou na dortu byl jednoduchý task - čekat na heslo a vyzvednout si vínečko zdarma. To se fakt NEpovedlo - kdyby se to povedlo, odcházíme v klidu, takto jsme odcházeli se slzami v očích!

Majka a Peťa

 

5. Závěr 

Čekali jsme "wild animal" afterparty, místo toho jsme dostali pohodové chill posezení a poklábosení s kolegy, známými i konkurenty. Již výše zmíněné víno a precizně natočená Plznička byli pravou rukou v zakončení této skvělé akce. To se fakt NEpovedlo - kdyby se to povedlo, odcházíme v klidu, takto jsme odcházeli se slzami v očích!

 

Takže jestli někdo píše, tvítuje či instagramuje, že se CopyCamp 2016 jen "povedl", tak kecá! My jsme totiž odjížděli plní sluníčka v duši, radosti a tak trochu smutku, protože nás odjezd vlaku zatáhl za ruku od baru. To jsme obrečeli. Ano. Místo tradičního "Maminko, já chci domů" nám v hlavách bzučelo "Mamíííí, já ještě nechcííí". 

 

Plechová kavalerie ze Zlína, jak jsem pojmenoval naší výpravu tedy oznamuje, že příště přijede ráda zas!

Autor

Bc. Filip BARTOŠ

Filip je marketingový manažer s více než 5letou praxí. Je certifikovaným specialistou.
Filipovi klienti 
Filipovy reference

TOP copywriting články

No Internet Connection
Notification