Nejlepší IT akce 2018

  • Jitka Strnadelová

Nejen IT akcí je na rok 2018 naplánováno opravdu hodně. Já vám představím ty, které mě z celé té hromady zaujaly nejvíc.

Konference Internet Effectiveness Awards

19. června

Na této konferenci vám poví všechno o tom, jak vznikaly ty nejefektivnější internetové projekty. Pokud se pohybujete v podobné oblasti a zajímá vás, jak i ten svůj projekt dotáhnout úspěšného do konce, tak na ní určitě nesmíte chybět.

Běžná vstupenka stojí 600 Kč. Pokud ale patříte mezi partnerské organizace IEA, nebo jste soutěžili v předchozím ročníku, dostanete se zadarmo.


ShopCamp

13. září

Záříjový ShopCamp je zatím daleko a bohužel se stydí o sobě něco víc prozrazovat. Do začátku ale máte hromadu času, tak můžete mrknout na záznamy z předchozího ročníků. Ať už jste markeťák nebo ajťák, to svoje si tady najdete.


WebExpo

21. - 22. září

Webová událost roku. Chcete intel přímo od lidí z Twitteru nebo Adobe? Během dvou dní vám čeští i zahraniční řečníci ze celosvětově známých organizací řeknou to, co byste se jinde nedozvěděli. Rozhodněte se brzo, vstupenky rychle zdražují a ještě rychleji mizí.

Do konce května ještě můžete koupit vstupenky za 235€, tak nečekejte a registrujte!


A co dělat, když váš zájem o IT nezná hranice?

VR World 2018 London

VR World

22. - 23. května

Na konec května si bookněte letenky do Londýna a těšte se na většího bráchu českého VR Festu. Čekají na vás přednášky o nejnovějších vychytávkách ze světa virtuální reality od těch největších světových odborníků.


Pokud vám tyto akce nestačí a hladovíte po nových vědomostech a zkušenostech, můžete mrknout na akce od Czechitas, které pořádají celoročně po celé republice.

Víte o nějaké akci, na kterou jsem zapomněla? Určitě dejte vědět!

Již proběhlé akce v 2018, které stály za to:

design

Konference design&marketing

9. května

První akce proběhne už na začátku května. Není přímo o IT, ale i tak byste na ní neměli chybět. Čeká na vás celý den plný přednášek a zkušeností lidí z různých oblastí. Bude marketing, bude hudba, bude design, budou start-upy. Budete i vy?

Zamluvte si vstupenky co nejdřív, ještě teď vás vyjdou na 700 Kč pro studenty a 1 800 Kč za plnou cenu.


CZECH VR FEST

10. - 12. května

Až skončíte ve Zlíně, můžete do sebe hrknout další hrnek kafe a utíkat do Prahy. Tam se bude konat VR Fest. VR brýle vám na jediném místě umožní poznat nejvychytanější technologie v oblasti vývoje, medicíny, gamingu a marketingu a mnoha dalších. Chybět nesmíte ani na přednáškách od těch nejlepších v oboru. Ready, player one?

Jestli se chcete jenom koukat, připravte si 299 Kč, jestli chcete i poslouchat a celou akci zakončit VIP party, bude vás to stát 5 599 Kč. Pokud jste ale studenti, nebo členové AVRAR, čekají na vás parádní slevy.


teched logo big

TechED-DevCon

14. - 17. května

Květen je na konferencemi opravdu nabušený. Vydechnout vám nedá TechEd-DevCon, který se opět koná v Praze a tentokrát mluvíme o čistě IT konferenci. 76 přednášejících, u kterých si můžete být jistí, že ví, o čem mluví a že vám řeknou všechno, co můžete od IT v budoucnu očekávat. Tak dalších pár káv a jedem!

Za 4 dny přednášek a hlavu plnou nových vědomostí zaplatíte 8490 Kč


 
Autor

Jitka

Jitka zajišťuje lehkost a čistotu kódu. S přehledem organizuje webové projekty. Má pozitivní vliv na kodérský tým.

TOP tvorba www články

 

No Internet Connection
Notification