Jaké vánoční kampaně nás letos baví?

  • Weboo

Zatímco pro většinu lidí jsou Vánoce dobou shánění dárků, trávení času s rodinou a pití horké čokolády u krbu, pro markeťáky je to čas neustálého refreshování Youtube kvůli návalu vánočních reklam. A při tom my samozřejmě nesmíme chybět. Co letos zaujalo nás?


John Lewis – Excitable Edgar

Ať to máme z krku – další rok, další neskutečně cute reklama z dílny John Lewis. Nikdo vlastně asi neví, co John Lewis prodává, kromě all the feels. Tyto reklamy každoročně zahřívají u srdíčka celý svět – a letos doslova.

Ikea – Silence the Critics

Ikea se letos (aspoň z většiny) vykašlala na světýlka, stromečky a další vánoční ozdoby a místo toho reklamu vzala z toho trochu realističtějšího hlediska – mám pozvané hosty, ale stav mého bytu je tragický. A těžko najdete lepší motivaci pro výlet do Ikey než diss od vlastního nábytku.

KFC – Christmas

Reality se drží i KFC a místo veselé rodiny u vánoční večeře ukazuje běžné tragédie, kterým se při vánočním vaření nikdo nevyhne. Do Vánoc daleko a KFC blízko.

Humble Bundle – Yogscast Jingle Jam

Nejde jenom o reklamy. Jako každý rok si můžete na Humble Bundle pořídit “adventní kalendář” za 30 $ ve formě hromady her. 100 % z výdělku jde na charitu a vy budete mít spoustu zábavy. Nebo můžete v rozdávání pokračovat a klíče poslat kamarádům.

To chci

Autor

Michaela BAČOVÁ

Míša miluje čísla, a proto nejvíce času tráví nad PPC kampaněmi. V mezičase píše čtivé PR články a zkoumá nové skripty.

No Internet Connection
Notification