Jak naši klienti pomáhají v době koronaviru?

  • Barbora Brožková

Přestože je téma koronaviru, bohužel, stále aktuální, Češi prokazují svou odolnost a důvtip ve schopnosti se této nemoci, která se šíří na úrovni pandemie, účinně bránit. Česká republika totiž patří mezi země nejméně zasažené COVID-19 a po našem vzoru nošení roušek a naprosté opatrnosti se začínají inspirovat i Spojené státy. Za nízká čísla nakažených vděčíme jednotlivcům a samozřejmě také zdravotním zařízením, která každý den pomáhají léčit nakažené pacienty a snižují hranici úmrtnosti. 


Ovšem nejen jedinci přizpůsobili svůj život novému, téměř post-apokalyptickému režimu. Naši klienti se rychle pustili do pomáhání ostatním tvorbou produktů a služeb, zvyšujících ochranu okolí. Nechme se společně inspirovat našimi klienty, kteří svou kreativitou a tvrdou prací přispívají ke zploštění oné zákeřné křivky nakažených.

Bezbrandu

Naše oblíbená firma známá svou 100% kvalitou a 10% cenou se vrhla do boje s kapénkami po svém, tedy ve sportovním stylu výrobou barevných nákrčníků. Řešení je elegantní a zároveň účinné a jeho největší výhodou je, stejně jako u ostatních níže zmíněných firem, že využití pro ně najdete i v každodenním životě po ukončení pandemie.

 

Forplast

Největší výrobce lokálně vyrobených vitrín se pustil do boje elegantním řešením. Do svého sortimentu zavedl ochranné přepážky, které chrání pracovníky na úřadech a jiných místech, kde se provoz nemohl zastavit. Jednoduché, přesto vysoce efektivní řešení v podobě štítů z plexiskla , které se dají snadno čistit a ochrání jak pracovníka, tak návštěvníka. Podle mě by se hodily takové štíty všude i po pandemii, protože je možné, že budeme velmi paranoidní z každého kýchnutí ještě hodně dlouho. 

OKDESIGN

Specialista na plastový průmysl a reklamu v Olomouci také využívá své zaměření správným směrem. Možnost tvarování plastových štítů do komplexních tvarů umožní vytvořit ochranu například v obchodech s potravinami, kde mohou vytvořit ochranné štíty na každou polici s pečivem. Díky tomu, že jsou plasty lehké, je udrží téměř jakýkoliv materiál. 

Výroba roušek od Dapp-CHPM 

To hlavní, kolem čeho se nyní točí svět. Je jich kritický nedostatek, a proto profesionálové, kteří nejen ví, jak ušít padnoucí roušku, ale také jak u toho vypadat stylově, se rozhodli Čechům pomoci provozem svých unikátních roušek. Různé velikosti umožní, že pořídíte na jednom místě ochranu dýchacích cest pro celou rodinu.

Finančně dostupné, na rozdíl od nejmenovaných jiných firem, a navíc s kapsou na jednorázový vyměnitelný filtr, který je nezbytný pro absolutní ochranu. Kromě toho, že skrze výrobu roušek a filtrů pomáhá organizace nám, jejich nákupem vy podporujete práci zdravotně postižených ve chvílích, kdy je to potřeba nejvíce. 

SAMAK

Skupina profesionálů v právním oboru na nic nečekala a začala s obsahovou sekcí, která se specializuje na pomáhání jedincům i podnikům zasažených koronavirem. 

Od řešení řízení provozu v nouzovém stavu podniku, přes insolvenci po pracovněprávní agendu, poradenská skupina Samak má vždy jako první ty nejnovější informace, kterými vám chtějí usnadnit podnikání.  

Spedos

Ochrana bezpečnosti není pro jedničku ve výrobě automatických dveřích, společnost Spedos, novinkou.

Výrobou a instalací bezpečnostních vstupů se věnují více než čtvrt století.

V místech, kde je to potřeba nejvíce, tedy v nemocnicích, domovech pro seniory a dalších zdravotnických zařízeních je potřeba zajistit bezpečné bezkontaktní vstupy, které se nemusí považovat za kritický bod hromadění bakterií a virů. 

Touto krkolomnou cestou jsem chtěla naznačit, že kliky u dveří jsou v zásadě (dle mého skromného názoru) jistá cesta vedoucí ke zhoubě lidstva.

Vtipy stranou, automatické dveře jsou často nezbytné, protože je třeba převážet pacienty a ne vždy někdo stojí u poblíž, aby vám podržel dveře, a proto jsou nezbytnou výbavou nemocničních prostor.

Tercoplast

Polykarbonátové desky, ať komorové nebo plněné, jsou tak běžné v našem životě, že si ani neuvědomujeme, v čem nám usnadňují život.

Na zahradě nám chrání zeleninu v podobě skleníku, jinde zboží v podobě výlohy a nyní dvě osoby, které mezi sebou musí něco vyřídit.

Ochranné štíty z polykarbonátu se využívají jak na přenosné štíty pro jedince, ale také jako stálá ochrana pro zaměstnance a zákazníky v obchodech, či jiných veřejných místech.

 

A jako bonus nesmíme opomenout nás - Weboo

Jako firma máme štěstí, že v době krize můžeme, právě díky marketingu, pomoci ostatním podnikům zveřejnit své skvělé výrobky a služby a tedy pomoci je distribuovat mezi občany. Naše práce zde rozhodně nekončí - ba naopak, více lidí má v karanténě šanci spatřit na internetu reklamy našich klientů. 

 

Autor

Bc. Barbora Brožková, DiS.

Bára doplňuje SEO a content tým v tvorbě precizních textů. Zároveň stíhá vypomáhat se správou PPC kampaní.

No Internet Connection
Notification