5 nejlepších přednášek na PPC Restartu 2017

  • Verča Holíková

Chceme být čím dál lepší, a proto jsme se letos už potřetí vydaly do Prahy “restartovat”. Říjnová konference byla poprvé zaměřena přímo na PPCčkaře, a tak náš PPC tým nemohl chybět. Avizovaná témata přednášek vzbudila naši zvědavost, takže jsme se prvním ranním vlakem s úsměvem na tváři vydaly na cestu.

PPC restart

Každý z přednášejících přišel se zajímavým náhledem/pohledem na PPCčka. Všechny přednášky jsou volně dostupné tady. My chceme vypíchnout hlavně to, co nám zůstalo v hlavách (:D) a také postřehy, které nám pomohou zlepšit naši práci.

Co nás tedy kromě výborného jídla, krásného prostředí a skvělé kávy nejvíce zaujalo? Bavil nás Jiří Lesňák a jeho 10 tipů pro práci s Sklikem, některé jsme znaly, jiné byly novinkou. Nejvíce jsme natěšené na novou rozšířenou volnou shodu - a jsme zvědavé, co tento nový typ shody přinese.

Tomáš Havlík nám se svými Offline konverzemi na Facebooku nasadil brouka do hlavy a těšíme se, až naše dojmy přetlumočíme naší socmédia guru.

Lukáš Pítra byl sázka na jistotu, protože SEO + PPC = láska a my to víme! Naše analýzy KáWéček teď posuneme zase o level výš a SEO kolegové se mají na co těšit. Lukáš taky zmiňoval, že je fajn zamyslet se nad nákladnými KW v PPC, která by se dala pokrýt organickým vyhledáváním, což nám může pomoci efektivněji pracovat s rozpočty.

PPC restart

Veronika Brindzová a André Heller nám představili nejčastější chyby, které jako PPCčkaři při vyhodnocování kampaní v Analytics děláme. Ač neradi, musíme se přiznat, že i my máme máslo na hlavě (hlavně co se týká DPH).To nejlepší jsme si nechaly na konec - Karel Rujzl a jeho přednáška o AdWords editoru pro nás byla pecka dne. S editorem už nějakou dobru pracujeme, protože z nového AdWords rozhraní si rveme vlasy. Čeká nás teď tvorba řady kampaní a my je díky tipům od Karla zvládáme mnohem rychleji, než dříve. Takže díky Karle!

PPC restart

Na konci dne jsme odjížděly s plnými bříšky, hlavami plnými nápadů a nemohly jsme se dočkat pondělí, až všechno nové vybalíme na kolegy.

Děkujeme SunMarketing a Medio Interactive, za skvělý první ročník PPC restartu a těšíme se na příští rok!

PPC restart

 

Autor

Ing. Veronika HOLÍKOVÁ

Verča je v naší agentuře specialistkou na PPC reklamu. Její vedení kampaní šetří klientům náklady a zvyšuje tržby.

TOP PPC články

No Internet Connection
Notification