Zavřít

Google bude sídlit ve Zlíně. A jeho zaměstnancem můžete být i vy!

Společnost Google byla založena v roce 1998. Od svého založení si vybudovala významné postavení na světovém trhu. Vyvíjí nové aplikace, programuje nové algoritmy pro své vyhledávače a zaměstnává spoustu expertů. A nyní se v Googlu můžete pracovat i vy. Vedení společnosti Google rozhodlo, že další pobočka se otevře ve Zlíně. A kde jinde než v areálu Svitu. My vám jako první ze Zlínského kraje přinášíme tuto exkluzivní novinku.


Budovu č. 65 v areálu Svit pohltí Google svět. A s novým sídlem společnosti přichází i nová pracovní místa. A vy se můžete stát dalším expertem v této lukrativní společnosti. Google bude hledat ty nejlepší vývojáře, specialisty na obchod, administrativu i finance. Nebudou chybět ani volná místa v marketingovém oddělení. Jelikož je Zlín studentské město, Google chce dát prostor nadaným studentům a chce je do svého týmu.

A kdy k tomuto kroku dojde? Kancelářské prostory jsou již připraveny. A Google by si je měl zařizovat během tohoto měsíce.  

Michaela Brázdilová

Napište Váš komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>